کد خبر:164029828
پ
164029828

"طرح استقبال از بهار" منطقه ۲ تبریز در حال اتمام است

از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز، "طرح استقبال از بهار" در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

  • news/164029828/gallery/original.jpg
  • news/164029828/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ با عنوان این مطلب گفت: اجرای طرح استقبال از بهار که از ۱۰ اسفندماه توسط معاونت خدمات شهری منطقه تحت عنوان "تبریز شهر همیشه تمیز" برای استقبال از بهار ۹۹ با انجام رفت و روب اساسی حوزه منطقه آغاز شده بود، در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

او افزود: طبق برنامه ریزی انجام گرفته از سوی این معاونت به منظور استقبال شایسته از بهار طبیعت و برای استفاده بهینه شهروندان از تعطیلات نوروزی در آستانه فصل زیبای بهار، ضدعفونی و شستشوی معابر، عابرگذرها، مبلمان شهری و باکس های زباله، لایروبی آبروها و تنظیف و رفت و روب قطعات خالی و... در حوزه منطقه ۲ به انجام رسیده و این فعالیت در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

شهردار منطقه ۲ تبریز همچنین از لکه گیری معابر در برنامه "طرح استقبال از بهار" نیز خبر داد و گفت: حذف موانع عبوری شهروندان و یکدست نمودن معابر با انجام لکه گیری مسیرهای سطح حوزه توسط نیروهای نواحی سه گانه خدمات شهری منطقه اجرائی شد و این معاونت  همچنین اقدام  به جمع آوری مصالح و نخاله های ساختمانی و امحاء دیوار نوشته ها نیز کرد.

خوشنواز از ترمیم جداول و پل ها و همسطح سازی دریچه ها، رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی نیز خبر داد و تصریح کرد: عملیات کاشت بهاره در سطح حوزه شهرداری منطقه ۲ به همراه نصب چندین المان در محل های گلکاری نیز از سایر فعالیت های معاونت خدمات شهری این منطقه محسوب می شود که اجرائی شده است.

ال جی