کد خبر:163886410
پ
163886410

با حضور تنی چند از اعضای شورای شهر؛

پروژه های آتی شهرداری منطقه ۸ تبریز تبیین شد

طی جلسه ای که با حضور چندتن از اعضای شورای شهر تبریز، مدیران ماده صد شهرداری و شهردار منطقه ۸ برگزار شد، پروژه های چشم انداز شهرداری این منطقه تشریح و در خصوص اجرای آنها تبادل نظر شد.

  • news/163886410/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، در این جلسه که با حضور غلامحسین مسعودی ریحان و  کریم صادق زاده از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد، علی مدبر شهردار منطقه ۸ در خصوص پروژه های کارشناسی شده شهرداری منطقه ۸ توضیحاتی ارائه داده و در خصوص نحوه اجرای آنها و امکان جذب سرمایه گذار، با اعضای شورای شهر تبادل نظر کرد.

او از بازار تاریخی و خانه های تاریخی تبریز به عنوان نگین درخشان حوزه گردشگری تبریز نام برده و از برنامه ریزی شهرداری منطقه ۸ برای استفاده بهینه از این پتانسیل ها در راستای توسعه گردشگری  خبر داد. 

مدبر به طراحی چندین بلوک در محلات کم برخوردار و فرسوده منطقه از قبیل گجیل و راسته کوچه و فلسطین اشاره کرد و از بازآفرینی شهری در این مناطق خبر داد.

شهردار منطقه ۸ در ادامه به رونق بخشی میدان شهید بهشتی اشاره کردو از راه اندازی کاربری های رفاهی، خدماتی و گردشگری در این میدان طی ماه های آتی خبر داد.

در ادامه این جلسه مسعودی ریحان و صادق زاده ضمن اعلام رضایت از اقدامات شهرداری منطقه ۸ در راستای هویت بخشی به منطقه تاریخی شهر، اعلام کردند: کارهای بزرگی در شهرداری منطقه ۸ در حال اجراست که شورای اسلامی شهر تبریز نیز در اجرای پروژه های آتی، نهایت همکاری را در تخصیص و تصویب بودجه مورد نیاز برای اجرای پروژه های آتی منطقه خواهد داشت.

در پایان این جلسه اعضای شورای شهر تبریز به همراه شهردار منطقه ۸ از موزه بازار و مشاغل و یخچال تاریخی صادقیه بازدید به عمل آورده و در جریان اقدمات گردشگری منطقه در این موزه قرار گرفتند.

ال جی