کد خبر:163907662
پ
163907662

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

محدودیت زمین، استفاده بهینه از پارکینگ های موجود را دوچندان می کند

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: محدود بودن زمین مناسب برای ساخت پارکینگ های عمومی ضرورت استفاده بهینه از پارکینگ های موجود را دوچندان می کند.

  • news/163907662/gallery/original.jpg
  • news/163907662/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، اصغر آدی بیگ امروز با اشاره به نیاز مبرم نسبت به ساخت پارکینگ مناسب، اظهار کرد: محدود بودن زمین مناسب برای ساخت پارکینگ های عمومی و همچنین ضرورت ساخت پارکینگ و احساس نیاز مبرم به آن باعث می شود تا انتخاب یک مکان مناسب برای ساخت پارکینگ جزو مسائل قابل تامل باشد و اهمیت خاصی پیدا کند.

او ادامه داد: محل مناسب برای یک پارکینگ، محلی است که علاوه بر اینکه به مراکز موردنظر رانندگان نزدیک باشد، باید باعث ایجاد ترافیک و بی نظمی در سطح شهر نشود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز عنوان کرد: به شکل کلی، مکان یابی برای احداث پارکینگ کارآمد یعنی پیدا کردن یک محل مناسب که هم از لحاظ هزینه مناسب باشد و هم پاسخگوی نیازهای مورد نظر باشد، اهمیت دارد.

او با بیان اینکه برای انتخاب یک محل مناسب برای احداث پارکینگ، باید موارد مختلفی مدنظر قرار بگیرد، گفت: از جمله این موارد این است که پارکینگ در دسترس و قابل تردد باشد، مسیر پیاده پارکینگ تا مراکز مورد نظر زیاد نباشد و زمین پارکینگ چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت مناسب باشد. آدی بیگ یادآور شد: دو عامل بسیار مهم که در انتخاب محل احداث پارکینگ موثر است، شامل استفاده کنندگان و احداث کنندگان پارکینگ است.

ال جی