کد خبر:164275480
پ
164275480

عملیات احداث آبرو در کوی گلستان منطقه ۶

در راستای هدایت آب های سطحی، عملیات احداث آبروی جفت کانیو، در کوی گلستان واقع در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۶ تبریز آغاز شد.

  • news/164275480/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، سامان احمدزاده شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و شرایط توپوگرافی منطقه، عملیات اصلاح و احداث آبروهای سطح حوزه یکی از مهم ترین پروژه ها منطقه می باشد که در حال حاضر در چندین نقطه از منطقه در دست اجرا می باشد.

احمدزاده افزود: با توجه به سرریز شدن روان آب های سطحی به سمت غرب تبریز و به منظور هدایت آب های سطحی، اجرای عملیات احداث، اصلاح و مرمت آبروها و کانال ها در سطح منطقه بسیار حائز اهمیت می باشد که با کار کاشناسی و مکان یابی مناسب با در نظر گرفتن شیب نامناسب سطح معابر، این عملیات اجرا می شود.

وی از آغاز احداث آبرو در کوی گلستان واقع در خیابان راه آهن خبر داد و گفت: این عملیات به طول ۱۰۰ متر و با هدف پیشگیری از بروز آبگرفتگی و سیلاب در معابر در دستور کار منطقه قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۶ تبریز با تأکید بر ارتقاء زیرساخت های شهری بویژه در مناطق کم برخوردار منطقه گفت: عملیات احداث آبرو در کوی کوهسار واقع در آناخاتون، احداث کانال سنگی واقع در کوی رود و احداث آبرو در کوی البرز  واقع در محله شنب غازان به همت معاونت فنی و عمرانی منطقه و همچنین اصلاح و مرمت آبروهای موجود در محلات سطح حوزه نیز به همت اکیپ بنایی معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه تداوم دارد.

ال جی