کد خبر:164261818
پ
164261818

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز تاکید کرد:

ضرورت توجه به خطر کارتن خوابی زنان در تبریز

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز تاکید کرد: خطر کارتن خوابی زنان تبریز را تهدید می کند که ضروریست پیش از تبدیل به معضل اجتماعی به آن توجه شود.

  • news/164261818/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، محمد حسین حسن زاده در جلسه مشترک شهرداری منطقه ۷ با نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، اداره کل سلامت و امور اجتماعی و سازمان های مردم نهاد در محل شهرداری منطقه در بررسی وضعیت بازارچه بانوی مهر و موضوع اشتغال بانوان گفت: مشکلات فراوانی در حوزه اشتغال بانوان و جوانان طی سالهای اخیر و بیش از همه در تبریز وجود داشته که تاثیرات ناشی از آنها شرایط بانوان را تحت تاثیر قرار داده است.

وی در این میان تاکید کرد: شهرداری تبریز در راستای منافع شهروندان و توسعه شهر از توان سازمان های مردم نهاد برای کارآفرینی و درآمدزایی برای اقشار آسیب پذیر بهره خواهد برد.

حسن زاده با بیان اینکه شهرداری بسترهای لازم برای فعالیت های نهادهای مردمی برای توانمندسازی و کارآفرینی را فراهم خواهد آورد، اظهار داشت: ایجاد مرکز نمایشگاهی ثابت برای کارآفرینان هنری که مشکلات اجتماعی داشته و یا جزو اقشار آسیب پذیر هستند با همکاری صندوق امید در دست اقدام است که در این محل امکان فعالیت هزار نفر وجود دارد تا به صورت الکترونیکی و حضوری اقدام به عرضه محصولات خود کنند و در ایجاد چنین فرصت نمایشگاهی تبریز دومین شهر پس از تهران خواهد بود.

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز همچنین در این جلسه پیشنهاد مدیریت بازارچه بانوی مهر به صورت هیات امنایی را کرد تا از این طریق سازمان های مردم نهاد نیز بتوانند مشارکت داشته باشند.

ال جی