کد خبر:163704778
پ
163704778

توسط کارشناسان شهرداری تبریز؛

سامانه جامع ارزیابی عملکرد شهرداری های کشور راه اندازی شد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از طراحی و راه اندازی سامانه جامع ارزیابی عملکرد شهرداری های کشور توسط کارشناسان شهرداری تبریز خبر داد.

  • news/163704778/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، مرتضی موحد نیا با اشاره به اجرای پایلوت این سامانه در استان های گلستان و یزد افزود: ارزیابی عملکرد یکی از روش‌های مؤثر در سنجش عملکرد واحدها و دستگاه‌های اجرایی در دستیابی به اهداف مدنظر با توجه به امکانات و نیروی انسانی موجود برای بهبود عملکردها است و تمامی فرآیند طراحی سامانه جامع ارزیابی عملکرد شهرداری های کشور به اهتمام کارشناسان شهرداری تبریز اجرا شده است.

وی اظهار کرد: نظام‌نامه ارزیابی عملکرد شهرداری ها از طریق معاونت امور عمرانی استانداری‌ها ابلاغ و برای هر یک از شهرداری های تابعه تکمیل و امتیاز نهایی عملکرد محاسبه می‌شود.

موحد نیا تصریح کرد: نظام‌ ارزیابی عملکرد شهرداری ها مشتمل برشاخص فنی و علمی در ۱۵حوزه عملکردی با تشکیل اتاق فکر متشکل از همکاران دفاتر سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور، تعدادی از مدیران کل دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری‌ها، شهرداران کشور، اعضای شوراهای اسلامی کشوری تدوین شده است و با استفاده از این سامانه طرح ارزیابی در دو استان کشور در حال اجراست که در مرحله بعدی در ۱۲۸۴ شهردار کشور اجرا خواهد شد.

ال جی