کد خبر:164269078
پ
164269078

رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی عنوان کرد:

حل معضلات ترافیکی با تعامل خوب بین پلیس و شهرداری تبریز

رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی گفت: تعامل خوب بین پلیس راهور و شهرداری تبریز موجب شده تا در انجام پروژه ها و حل معضلات ترافیکی به نحو احسن در خدمت شهروندان باشیم.

  • news/164269078/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، سرهنگ یونس منفرد امروز در دیدار با مهدی یوسفی، معاون حمل و نقل شهرداری تبریز ضمن قدردانی از او و شهردار تبریز، اظهار کرد: تعامل بین پلیس راهور و شهرداری تبریز مثال زدنی و ایده آل است و این تعامل باعث شده تا در انجام پروژه ها و حل معضلات ترافیکی به نحو احسن در خدمت شهروندان گرامی باشیم.

او پروژه های سال ۹۹ را به عنوان نتیجه این تعامل و هماهنگی دانست و افزود: همانطور که مردم عزیز در جریان هستند، چند پروژه مهم ترافیکی از جمله روگذرهایی که در کمیته فنی و شورای ترافیک استان تصویب شده،  به مرحله اجرا درآمده است.

رئیس پلیس راهور استان عنوان کرد: از جمله  نواقص ترافیکی که رفع شده محدوده میدان بسیج به سمت سه راهی اهر است که با هماهنگی معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز و پلیس راهور و هماهنگی بین کارشناسان این دو مجموعه، اقداماتی در جهت  بسته شدن چند بریدگی صورت گرفت که همین امر باعث شده ورود و خروج به سهولت انجام شود و با ایمنی بیشتر این مسیر، میزان حوادث کاهش پیدا کند.

او با اشاره به نظارت خوب معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز بر پروژه های مناطق ۱۰ گانه، گفت: رعایت مسائل ایمنی باعث شده تا شاهد کمترین میزان حوادث در این  پروژه ها باشیم که جا دارد از زحمتکشان این معاونت تشکر ویژه داشته باشم.

سرهنگ منفرد خدمات دهی به مردم به‌ویژه در مسیرهای بی آر تی را ایده آل ارزیابی کرد و افزود:  کنترل هایی که با همکاری مجموعه حمل و نقل شهرداری تبریز توسط پلیس صورت می گیرد، باعث شده که خط بی آر تی نسبت به گذشته امن تر شود و رانندگان به راحتی رانندگی کنند. همچنین آسایش و امنیت خاطر مردم نیز تامین شده و تصادفات کاهش پیدا کرده است.

رییس پلیس راهور آذربایجان شرقی یادآور شد: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز دوشادوش پلیس در خصوص حل معضلات ترافیکی همکاری می کند و هماهنگی موجود بین شهرداری و معاونت حمل و نقل نسبت به سالهای قبل بیشتر است.

ال جی