کد خبر:164276866
پ
164276866

در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز انجام می شود

برگزاری ۴ ویژه نامه همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)

مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از برگزاری چهار ویژه برنامه به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز خبر داد.

  • news/164276866/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، رحیم برهان با این مطلب گفت: ویژه برنامه های پیش بینی شده برای روز ازدواج با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و خصایص حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) در زندگی مشترک برای الگوسازی مناسب برای جوانان طی هفته جاری برگزار شد.

وی گروه های هدف این ویژه برنامه ها را بزرگسالان، جوانان، کودک و نوجوانان عنوان کرد و افزود: آموزش شیوه های صحیح زندگی بر پایه تعامل، احترام و مشارکت مواردی هستند که ضروریست باتوجه به درک و فهم فرد از همان سنین کودکی آغاز شده و در مراحل بعدی آموزش ها به همراه مهارت اموزی افزایش یابند که در فرهنگسراهای بوستان قرآن، کوثر لاله و کوجوار سعی بر اجرای این اهداف شده است.

برهان ویژه برنامه های این مناسبت فرخنده را کارگاه قصه گویی قرآنی با موضوع داستان‌های کوتاه از زندگی حضرت فاطمه سلام الله علیها، کارگاه آموزشی روانشناسی با موضوع ازدواج آسان، کارگاه کلبه آرامش پیرامون شناخت معرفتی زوجین و همایش بله پایدار با حضور کارشناسان روانشناسی و بهداشت عنوان کرد.

ال جی