کد خبر:163882252
پ
163882252

شهردار منطقه ۱۰ تبریز خبر داد:

اجرای ۲هزارمتر عملیات پله گذاری در کوچه های شیبدار سطح منطقه

شهردار منطقه ۱۰ تبریز از اجرای حدود ۲ هزار متر عملیات پله گذاری در محلات کم برخوردار و حاشیه نشین سطح این حوزه در جهت توزیع متوازن خدمات خبر داد.

  • news/163882252/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، رسول وظیفه شناس در بازدید از عملیات پروژه پله گذاری کوچه های شیبدار ضمن مهم بر شمردن این امر بیان کرد: در ۹ ماهه اول سال وظایف مهمی در حوزه خدمات رسانی به مناطق محروم و حاشیه نشین بر عهده منطقه۱۰ قرار گرفت که از ان جمله می توان به طرح پله گذاری در کوچه های شیبدار علی نژاد، حمداله سیمانکار، کوچه آسیابی و... اشاره کرد که با توجه به نبود این امکانات  شهروندان دچار مشکلات عدیده ای  در فصول بارندگی،  برف و یخبندان می شدند.

او گفت: اکنون پس از سپری شدن چند ماه از سال جاری توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه در راستای ساماندهی و اجرای پله گذاری در این محلات به میزان ۲هزار متر انجام یافته که چندین کوچه در مناطق کم بر خوردار را تحت پوشش قرار داده و به اتمام رسیده اند.  

او بر تداوم این طرح ها اشاره کرد و افزود: پروژه اجرای پله گذاری در کوچه های شیبدار همچنان تداوم دارد و کارشناسان منطقه ضمن بررسی وضعیت کوچه ها بر حسب نیاز اقدامات عمرانی را انجام می دهند.

 وظیفه شناس ادامه داد: با اجرای این پروژه که از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است، بسیاری از مشکلات شهروندان در خصوص عبور و مرور در این مناطق حل شده است.

ال جی